Kategorijos

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas €0.00 (0,00Lt)
Viso €0.00 (0,00Lt)

KrepšelisAguonos

Aguonos

Klausimas apie paveikslus Norite pamatyti paveikslą gyvai? Susisiekite su mumis!

Išmatavimai: 150x50cm

Jums trūksta idėjų kaip pasirūpinti savo interjero dekoravimu? Jus teisingame kelyje! Po apsilankymo mūsų galerijoje – neabejojame, kad ir Jums kils noras papuošti savo namo sienas vienu iš mūsų galerijos rankų darbo tapytų menininkų aliejiniais dažais ant drobės paveikslu. Pasirinkite kūrinį iš kategorijos „Gėlės“. Tai gali būti irgi puiki dovana įvairioms gyvenimo progoms.

Pristatymas Pristatymo terminas: 1-2 darbo dienos

€83.00 (286,58Lt)

Į krepšelį

Vizualizacija

Kodėl verta pirkti paveikslą iš modernuspaveikslai.lt?

100% rankų darbo paveikslai!

Visi mūsų meno kūriniai yra 100% rankų darbo tapyti menininkų aliejiniais dažais ant drobės. Mūsų tikslas - rankų darbo aukščiausios kokybės meno kūriniai Jūsų interjerui už nepaprastai prieinamą kainą!

Nemokamas ir greitas pristatymas

Gavus apmokėjimą, informuojame Jus elektroniniu paštu apie Jūsų prekės išsiuntimą. Lietuvoje paveikslų pristatymo laikas 1-2 darbo dienos po apmokėjimo gavimo.

Paruošti pakabinimui

Perkant mūsų paveikslus, Jums jau nebereikės rūpintis porėmiais ar tai rėmais. Jų užbaigtumas ir kokybė puikiai akcentuoja ir papildo interjero dekoracijos visumą.

Kaina

Mes manome, kad mūsų paveikslų kaina atitinka kiekvieno interjero poreikius, o jų kokybė atitinka net išrankiausių estetų šiuolaikinio meno supratimą. Mūsų šūkis – aukščiausios kokybės rankų darbo paveikslas kiekvienam interjerui!