Kategorijos

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas €0.00 (0,00Lt)
Viso €0.00 (0,00Lt)

KrepšelisTrys aguonos

Trys aguonos

Klausimas apie paveikslus Norite pamatyti paveikslą gyvai? Susisiekite su mumis!

Išmatavimai: 120x60cm

Įsivaizduokite, kaip atrodytų Jūsų namo interjeras, jeigu ant jo sienų atsirastų rankų darbo modernus paveikslai... Aplankykite mūsų galeriją ir išsirinkite paveikslą sau! Šitas paveikslas galėtų papuošti Jūsų salono ar valgomojo sienas. Jis galėtų irgi tapti malonia staigmena Jūsų draugams ar artimiesiems. Užsisakykite jau dabar ir pradžiuginkite save ar savo artimiuosius!

Pristatymas Pristatymo terminas: 1-2 darbo dienos

€78.00 (269,32Lt)

Į krepšelį

Vizualizacija

Kodėl verta pirkti paveikslą iš modernuspaveikslai.lt?

100% rankų darbo paveikslai!

Visi mūsų meno kūriniai yra 100% rankų darbo tapyti menininkų aliejiniais dažais ant drobės. Mūsų tikslas - rankų darbo aukščiausios kokybės meno kūriniai Jūsų interjerui už nepaprastai prieinamą kainą!

Nemokamas ir greitas pristatymas

Gavus apmokėjimą, informuojame Jus elektroniniu paštu apie Jūsų prekės išsiuntimą. Lietuvoje paveikslų pristatymo laikas 1-2 darbo dienos po apmokėjimo gavimo.

Paruošti pakabinimui

Perkant mūsų paveikslus, Jums jau nebereikės rūpintis porėmiais ar tai rėmais. Jų užbaigtumas ir kokybė puikiai akcentuoja ir papildo interjero dekoracijos visumą.

Kaina

Mes manome, kad mūsų paveikslų kaina atitinka kiekvieno interjero poreikius, o jų kokybė atitinka net išrankiausių estetų šiuolaikinio meno supratimą. Mūsų šūkis – aukščiausios kokybės rankų darbo paveikslas kiekvienam interjerui!