Kategorijos

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas €0.00 (0,00Lt)
Viso €0.00 (0,00Lt)

KrepšelisEgzotika

Egzotika

Klausimas apie paveikslus Norite pamatyti paveikslą gyvai? Susisiekite su mumis!

Išmatavimai: 60x40cm - 2dalys, 80x40cm - 2 dalys

Visos kompozicijos išmatavimai:  166x90cm 

Iš keturių dalių

Įsivaizduokite, kaip atrodytų Jūsų interjeras, jeigu ant Jūsų sienų atsirastų rankų darbo tapyti menininkų aliejiniais dažais ant drobės paveikslai iš mūsų galerijos... Aplankykite mūsų galeriją ir išsirinkite paveikslą sau! Jaukus ir stilingas interjeras – tai puikiai priderintos dekoro detalės. Leiskite paveikslams iš mūsų galerijos prisidėti prie Jūsų interjero jaukumo, originalumo ir stilingumo. Siūlomas paveikslas puikiai tiks prie stilingo svetainės ar valgomojo kambario sienų. Tai irgi nepaprastai įdomi verslo dovana Jūsų klientams.

Pristatymas Pristatymo terminas: 1 -2 darbo dienos

€110.00 (379,81Lt)

Į krepšelį

Vizualizacija

Kodėl verta pirkti paveikslą iš modernuspaveikslai.lt?

100% rankų darbo paveikslai!

Visi mūsų meno kūriniai yra 100% rankų darbo tapyti menininkų aliejiniais dažais ant drobės. Mūsų tikslas - rankų darbo aukščiausios kokybės meno kūriniai Jūsų interjerui už nepaprastai prieinamą kainą!

Nemokamas ir greitas pristatymas

Gavus apmokėjimą, informuojame Jus elektroniniu paštu apie Jūsų prekės išsiuntimą. Lietuvoje paveikslų pristatymo laikas 1-2 darbo dienos po apmokėjimo gavimo.

Paruošti pakabinimui

Perkant mūsų paveikslus, Jums jau nebereikės rūpintis porėmiais ar tai rėmais. Jų užbaigtumas ir kokybė puikiai akcentuoja ir papildo interjero dekoracijos visumą.

Kaina

Mes manome, kad mūsų paveikslų kaina atitinka kiekvieno interjero poreikius, o jų kokybė atitinka net išrankiausių estetų šiuolaikinio meno supratimą. Mūsų šūkis – aukščiausios kokybės rankų darbo paveikslas kiekvienam interjerui!