Kategorijos

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas €0.00 (0,00Lt)
Viso €0.00 (0,00Lt)

KrepšelisKaukės

Kaukės

Klausimas apie paveikslus Norite pamatyti paveikslą gyvai? Susisiekite su mumis!

Išmatavimai: 90x30 cm - 3 dalys

Visos kompozicijos išmatavimai: 90x94 cm 

Iš trijų dalių

Interjeras atspindi jo savininko charakterį – dekoracijos elementai veikia kaip nepaprastas papildymas to charakterio savybių. Kategorijoje “Žmonės” galite atrasti įvairių motivų, kurie būtų Jums arčiau prie širdies Jūsų interjere. Subtilus svetainės, gyvenamojo kambario ar net koridoriaus papuošimas leis Jums mėgautis pasikeitusių interjero charakteriu ilgus metus. Modernūs rankų darbo tapyti paveikslai taps irgi neįkainojama dovana įvairių švenčių proga.

Pristatymas Pristatymo terminas: 1-2 darbo dienos

€80.00 (276,22Lt)

Į krepšelį

Kodėl verta pirkti paveikslą iš modernuspaveikslai.lt?

100% rankų darbo paveikslai!

Visi mūsų meno kūriniai yra 100% rankų darbo tapyti menininkų aliejiniais dažais ant drobės. Mūsų tikslas - rankų darbo aukščiausios kokybės meno kūriniai Jūsų interjerui už nepaprastai prieinamą kainą!

Nemokamas ir greitas pristatymas

Gavus apmokėjimą, informuojame Jus elektroniniu paštu apie Jūsų prekės išsiuntimą. Lietuvoje paveikslų pristatymo laikas 1-2 darbo dienos po apmokėjimo gavimo.

Paruošti pakabinimui

Perkant mūsų paveikslus, Jums jau nebereikės rūpintis porėmiais ar tai rėmais. Jų užbaigtumas ir kokybė puikiai akcentuoja ir papildo interjero dekoracijos visumą.

Kaina

Mes manome, kad mūsų paveikslų kaina atitinka kiekvieno interjero poreikius, o jų kokybė atitinka net išrankiausių estetų šiuolaikinio meno supratimą. Mūsų šūkis – aukščiausios kokybės rankų darbo paveikslas kiekvienam interjerui!