Kategorijos

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas €0.00 (0,00Lt)
Viso €0.00 (0,00Lt)

KrepšelisŠirdelės

Širdelės

Klausimas apie paveikslus Norite pamatyti paveikslą gyvai? Susisiekite su mumis!

Išmatavimai: 30x60cm, 60x60cm, 30x60cm

Visos kompozicijos išmatavimai: 60x124 cm 

Iš trijų dalių

Mąstote kokį paveikslą išsirinkti: su daugiau modernumo ar labiau klasikiniais motyvais? Dabar Jums matomos kategorijos paveikslai vienija įvairius meno stilius: čia Jus rasite klasikinias ir modernias meno interpretacijas. Pasinerkite į meno pasaulį ir jo interpretaciją pagal savo nuožiūrą. Paįvairinkite savo sienų spalvas su mūsų galerijos paveikslų pagalba.

Pristatymas Pristatymo terminas: 1-2 darbo dienos

Sumažinome kainą! €66.00 (227,88Lt) €88.00 (303,85Lt)

- 25 %

Į krepšelį

Kodėl verta pirkti paveikslą iš modernuspaveikslai.lt?

100% rankų darbo paveikslai!

Visi mūsų meno kūriniai yra 100% rankų darbo tapyti menininkų aliejiniais dažais ant drobės. Mūsų tikslas - rankų darbo aukščiausios kokybės meno kūriniai Jūsų interjerui už nepaprastai prieinamą kainą!

Nemokamas ir greitas pristatymas

Gavus apmokėjimą, informuojame Jus elektroniniu paštu apie Jūsų prekės išsiuntimą. Lietuvoje paveikslų pristatymo laikas 1-2 darbo dienos po apmokėjimo gavimo.

Paruošti pakabinimui

Perkant mūsų paveikslus, Jums jau nebereikės rūpintis porėmiais ar tai rėmais. Jų užbaigtumas ir kokybė puikiai akcentuoja ir papildo interjero dekoracijos visumą.

Kaina

Mes manome, kad mūsų paveikslų kaina atitinka kiekvieno interjero poreikius, o jų kokybė atitinka net išrankiausių estetų šiuolaikinio meno supratimą. Mūsų šūkis – aukščiausios kokybės rankų darbo paveikslas kiekvienam interjerui!