Kategorijos

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas €0.00 (0,00Lt)
Viso €0.00 (0,00Lt)

KrepšelisOrchidėjos

Orchidėjos

Klausimas apie paveikslus Norite pamatyti paveikslą gyvai? Susisiekite su mumis!

Išmatavimai: 20x60cm, 90x60cm, 20x60cm

Visos kompozicijos išmatavimai: 130x60 cm 

Iš trijų dalių

Esate užsivertę darbais ir trūksta laiko apsilankyti gamtoje? Modernuspaveikslai.lt padės Jums pajausti gamtos grožį, kvapą ir spalvas Jūsų namuose. Išsirinkite vieną iš rankų darbo tapytą menininkų aliejiniais dažais ant drobės paveikslą ir pajausite gamtos grožį savo namuose. Šitos kategorijos paveikslai tai irgi puiki dovana Jūsų draugams ar artimiesiems

Pristatymas Pristatymo terminas: 1-2 darbo dienos

Sumažinome kainą! €72.00 (248,60Lt) €96.00 (331,47Lt)

- 25 %

Į krepšelį

Kodėl verta pirkti paveikslą iš modernuspaveikslai.lt?

100% rankų darbo paveikslai!

Visi mūsų meno kūriniai yra 100% rankų darbo tapyti menininkų aliejiniais dažais ant drobės. Mūsų tikslas - rankų darbo aukščiausios kokybės meno kūriniai Jūsų interjerui už nepaprastai prieinamą kainą!

Nemokamas ir greitas pristatymas

Gavus apmokėjimą, informuojame Jus elektroniniu paštu apie Jūsų prekės išsiuntimą. Lietuvoje paveikslų pristatymo laikas 1-2 darbo dienos po apmokėjimo gavimo.

Paruošti pakabinimui

Perkant mūsų paveikslus, Jums jau nebereikės rūpintis porėmiais ar tai rėmais. Jų užbaigtumas ir kokybė puikiai akcentuoja ir papildo interjero dekoracijos visumą.

Kaina

Mes manome, kad mūsų paveikslų kaina atitinka kiekvieno interjero poreikius, o jų kokybė atitinka net išrankiausių estetų šiuolaikinio meno supratimą. Mūsų šūkis – aukščiausios kokybės rankų darbo paveikslas kiekvienam interjerui!