Kategorijos

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas €0.00 (0,00Lt)
Viso €0.00 (0,00Lt)

KrepšelisPaplūdimys

Paplūdimys

Klausimas apie paveikslus Norite pamatyti paveikslą gyvai? Susisiekite su mumis!

Išmatavimai: 30x100cm - 4 dalys

Visos kompozicijos išmatavimai: 126x100 cm 

Iš keturių dalių

Pajauskite vasaros atmosferą savo namuose! Nepaprastai gražios ir didingos aguonos įneš į Jūsų namus daug saulės ir šilumos. Jos irgi nustebina spalvų įvairove ir puikiai tinka prie visų interjero tipų. Šitos kategorijos paveikslai yra puiki dovana naujam interjerui: jie sukurs nepaprastai jaukią aplinką Jūsų namams.

Pristatymas Pristatymo terminas: 1-2 darbo dienos

Sumažinome kainą! €82.50 (284,86Lt) €110.00 (379,81Lt)

- 25 %

Į krepšelį

Kodėl verta pirkti paveikslą iš modernuspaveikslai.lt?

100% rankų darbo paveikslai!

Visi mūsų meno kūriniai yra 100% rankų darbo tapyti menininkų aliejiniais dažais ant drobės. Mūsų tikslas - rankų darbo aukščiausios kokybės meno kūriniai Jūsų interjerui už nepaprastai prieinamą kainą!

Nemokamas ir greitas pristatymas

Gavus apmokėjimą, informuojame Jus elektroniniu paštu apie Jūsų prekės išsiuntimą. Lietuvoje paveikslų pristatymo laikas 1-2 darbo dienos po apmokėjimo gavimo.

Paruošti pakabinimui

Perkant mūsų paveikslus, Jums jau nebereikės rūpintis porėmiais ar tai rėmais. Jų užbaigtumas ir kokybė puikiai akcentuoja ir papildo interjero dekoracijos visumą.

Kaina

Mes manome, kad mūsų paveikslų kaina atitinka kiekvieno interjero poreikius, o jų kokybė atitinka net išrankiausių estetų šiuolaikinio meno supratimą. Mūsų šūkis – aukščiausios kokybės rankų darbo paveikslas kiekvienam interjerui!