Kategorijos

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas €0.00 (0,00Lt)
Viso €0.00 (0,00Lt)

KrepšelisSpalvos

Spalvos

Klausimas apie paveikslus Norite pamatyti paveikslą gyvai? Susisiekite su mumis!

Išmatavimai: 40x40cm - 3 dalys

Visos kompozicijos išmatavimai: 124x40cm

Iš trijų dalių

Jeigu Jūs ieškote dekoro elementų, kurie pakeistų Jūsų gyvenamosios vietos charakterį ir suteiktų jai ypatingų spalvų – modernuspaveikslai.lt padės Jums. Tarp mūsų plataus rankų darbo tapytų menininkų aliejiniais dažais ant drobės paveikslų galėsite išsirinkti tą vieną tinkanti Jums ir atitinkanti Jūsų interjero poreikius paveikslą iš „Abstrakcija“ kategorijos. Įleiskite šiek tiek modernios abstrakcijos į savo namus!

Pristatymas Pristatymo terminas: 1-2 darbo dienos

Sumažinome kainą! €58.40 (201,64Lt) €73.00 (252,05Lt)

- 20 %

Į krepšelį

Kodėl verta pirkti paveikslą iš modernuspaveikslai.lt?

100% rankų darbo paveikslai!

Visi mūsų meno kūriniai yra 100% rankų darbo tapyti menininkų aliejiniais dažais ant drobės. Mūsų tikslas - rankų darbo aukščiausios kokybės meno kūriniai Jūsų interjerui už nepaprastai prieinamą kainą!

Nemokamas ir greitas pristatymas

Gavus apmokėjimą, informuojame Jus elektroniniu paštu apie Jūsų prekės išsiuntimą. Lietuvoje paveikslų pristatymo laikas 1-2 darbo dienos po apmokėjimo gavimo.

Paruošti pakabinimui

Perkant mūsų paveikslus, Jums jau nebereikės rūpintis porėmiais ar tai rėmais. Jų užbaigtumas ir kokybė puikiai akcentuoja ir papildo interjero dekoracijos visumą.

Kaina

Mes manome, kad mūsų paveikslų kaina atitinka kiekvieno interjero poreikius, o jų kokybė atitinka net išrankiausių estetų šiuolaikinio meno supratimą. Mūsų šūkis – aukščiausios kokybės rankų darbo paveikslas kiekvienam interjerui!