Kategorijos

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas €0.00 (0,00Lt)
Viso €0.00 (0,00Lt)

KrepšelisAuksinės gėlės

Auksinės gėlės

Klausimas apie paveikslus Norite pamatyti paveikslą gyvai? Susisiekite su mumis!

Išmatavimai: 60x40cm - 2 dalys, 60x60cm - 1 dalis

Visos kompozicijos išmatavimai: 60x144 cm 

Iš trijų dalių

Modernus gėlių paveikslai puikiai tinka Jūsų namų dekoravimui. Mūsų inspiracija – tai gamtos grožis! Paveikslai su gėlėmis pagyvins bet kokią erdvę ir taps tos erdvės atgaiva. Rožės, kalijos, aguonos, tulipanai, gėlių laukai… Tarp gėlių kolekcijos paveikslų Jūs rasite ne tik tradicinių kompozicijų bet ir šiuolaikinio dizaino kūrinių.

Pristatymas Pristatymo terminas: 1-2 darbo dienos

€96.00 (331,47Lt)

Į krepšelį

Vizualizacija

Kodėl verta pirkti paveikslą iš modernuspaveikslai.lt?

100% rankų darbo paveikslai!

Visi mūsų meno kūriniai yra 100% rankų darbo tapyti menininkų aliejiniais dažais ant drobės. Mūsų tikslas - rankų darbo aukščiausios kokybės meno kūriniai Jūsų interjerui už nepaprastai prieinamą kainą!

Nemokamas ir greitas pristatymas

Gavus apmokėjimą, informuojame Jus elektroniniu paštu apie Jūsų prekės išsiuntimą. Lietuvoje paveikslų pristatymo laikas 1-2 darbo dienos po apmokėjimo gavimo.

Paruošti pakabinimui

Perkant mūsų paveikslus, Jums jau nebereikės rūpintis porėmiais ar tai rėmais. Jų užbaigtumas ir kokybė puikiai akcentuoja ir papildo interjero dekoracijos visumą.

Kaina

Mes manome, kad mūsų paveikslų kaina atitinka kiekvieno interjero poreikius, o jų kokybė atitinka net išrankiausių estetų šiuolaikinio meno supratimą. Mūsų šūkis – aukščiausios kokybės rankų darbo paveikslas kiekvienam interjerui!